Cand mancati cel mai mult?

Discutii libere pe orice tema

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

Cand mancati cel mai mult?

La micul dejun
101
16%
La pranz
279
44%
La cina
218
34%
Nu stiu/Nu raspund
35
6%

Voturi totale: 633

inna_tina
Bucatar

Mesajde inna_tina » 23/10/2013 07:02

antoniah scrie:
    inna_tina scrie:
      antoniah scrie:Sa nu radeti dar eu cel mai mult mananc in zilele de maxima relaxare iar la stres... offf...la stres nu merge nimic (cel mult o cafea). :lol: Daca nu este o regula clara trebuie sa votez ”nu stiu” ?! :P

Ferice de tine, ca nu mananci la stres!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Eu oricat mananc nu ma ingras. Intr-o vreme eram la cura de ingrasare... :P Acum pastrez 55 kg de o buna bucata de vreme.

La stres??? In sesiune nu mancam doua zile inaintea examenului. :P Acum rad dar atunci nu prea imi venea sa rad... :?

Wow!!! Atunci e si mai bine ca nu esti stresata ca s-a depus acolo, ca s-a despus dincolo!!!!! :D :D :D :D :D :D

Eu de exemplu, in concediu imi place sa nu ma gandesc la ce ora mananc sau ce mananc, iar daca merg intr-o tara noua, imi place sa gust cat se poate de mult din gastronomia lor, iar dupa ce se termina, mierea, incepe calcarul =)) =)) =)) =)) =)) =)) , ca ma pun pe o rapida cura de slabire, ca altfel.... :blushing: :blushing: :blushing: :blushing: .

Dar spre fericirea mea, ajung imediat la kg dorite, nu trebuie sa depun mult efort de aceea mananc destul de mult si cu toate acestea nu sunt cat "casa poporului"!!!
:D :D :D :D :D .

:hug: :hug: :hug: :pup: :pup: :pup:
Tina Chl

mikirafaela
Bucatar de elita

Mesajde mikirafaela » 01/11/2013 09:59

Si eu, ca multi altii care stau acasa, mananc mai tot timpul!
MIKI

Înapoi la “Zona libera”