Cum faceti ardei grasi umpluti?

Cunoasteti mici trucuri usor de realizat, dar care fac diferenta dintre o mancare reusita si una esuata? Prezentati-le aici pentru cei care nu au reusit inca sa le descopere singuri. De asemenea daca aveti nelamuriri privind anumite retete veti primi ajutor din partea membrilor comunitatii.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

Almas
Incepator

Cum faceti ardei grasi umpluti?

Mesajde Almas » 24/03/2007 02:52

Dragele mele,
dupa ce am vazut ce minunatii postati pe acest site, va consider "the new GURU of food"....Jamie Oliver si Anthony Bourdan sunt istorie:)

Va rog sa impartasiti din experienta voastra cum se fac ardei umpluti cu carne sau vegetarieni? Ultima oara am mancat in Constanta acum 7ani....si tot le mai simt gustul! E mancarea mea ideala dar nu stiu sa o prepar.

Va imbratisez si astept retete cat mai detaliate. Aveti de-a face cu o novice in ale gatitului!

maria MIHULESCU
Bucatar de elita

Mesajde maria MIHULESCU » 24/03/2007 04:45

Almas, cand ai nevoie sa aflii vreo reteta, in dreptunghiul din partea dreapta sus, unde se vede un beculet, scrii numele unei retete si vei gasi ceea ce ai nevoie, cu poze, comentarii, intrebarile fetelor, raspunsuri la nelamuriri, aprecieri etc.

Ardei umpluti cu carne exista, dar si alte retete de ardei umpluti, de exemplu.

Daca nu gasesti ceea ce cauti, revii cu un mesaj si sunt sigura ca vei avea un raspuns. Succes !

Înapoi la “Sfaturi utile in bucatarie”