daca poate cineva sa ma ajute :)

Cunoasteti mici trucuri usor de realizat, dar care fac diferenta dintre o mancare reusita si una esuata? Prezentati-le aici pentru cei care nu au reusit inca sa le descopere singuri. De asemenea daca aveti nelamuriri privind anumite retete veti primi ajutor din partea membrilor comunitatii.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

brissa_0228
Incepator

daca poate cineva sa ma ajute :)

Mesajde brissa_0228 » 29/01/2008 01:51

buna sunt Nicoleta.. :D prima data pe forum.mi am notat o gramada de retete puse de voi pe net si vreau sa va spun ca sunt de a dreptul bestiale! =D> =D> =D> =D> !!daca ar fi dupa mine as face in fiecare zi una noua :vis: dar..silueta nu prea imi permite asa ceva numai in weekend ...vreau si eu sa va intreb mai bine zis sa cer ajutorul celor care sunt din targu mures :) ....sa mi spuna si mie unde pot gasi condimente pentru shaorma? :rugaciune: :rugaciune: l :clipocit: ogodnicul meu e din constanta...si mereu ma intreaba cand ii fac....dar nu stiu ce fel de condimente trebuie sa pun....
Stan

vero
Bucatar

Mesajde vero » 29/01/2008 02:25

Bine ai venit printre noi! :flower:

nu te stresa, la shaorma poti folis, sare si piper....asa, cum vezi.
Fişiere ataşate
Avatare_Flori_Avatar_cu_Flori_de_Vanzare.jpg
Avatare_Flori_Avatar_cu_Flori_de_Vanzare.jpg (8.19 KiB) Vizualizat de 847 ori

Înapoi la “Sfaturi utile in bucatarie”