HELP!

Aici puteti posta critici (sau laude) la adresa site-lui. De asemenea puteti face orice sugestie privitoare la ce ar trebui schimbat sau la ce ati fi interesat sa vedeti pe site.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, Moderatori

xanora
Bucatar Sef

HELP!

Mesajde xanora » 24/05/2012 10:48

Cum pot incarca pozele la o reteta? Ca le am facute dar nu incarcate :cry:

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 25/05/2012 06:17

Poti sa ne dai mai multe detalii? Nu poti atasa o poza pe forum? Sau ai deja o reteta publicata/in curs de publicare si vrei sa ii asociezi poze ulterior?

:hug: :flower:

xanora
Bucatar Sef

Mesajde xanora » 29/05/2012 10:49

adi scrie:Poti sa ne dai mai multe detalii? Nu poti atasa o poza pe forum? Sau ai deja o reteta publicata/in curs de publicare si vrei sa ii asociezi poze ulterior?

Am publicat reteta, dar era prea tarziu ca sa mai incarc pozele, si vreau sa pun si pozele cu detalii :D :( mai pot incarca pozele sau nu ?

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 30/05/2012 01:33

xanora scrie:
adi scrie:Poti sa ne dai mai multe detalii? Nu poti atasa o poza pe forum? Sau ai deja o reteta publicata/in curs de publicare si vrei sa ii asociezi poze ulterior?

Am publicat reteta, dar era prea tarziu ca sa mai incarc pozele, si vreau sa pun si pozele cu detalii :D :( mai pot incarca pozele sau nu ?

In cazul asta, dupa ce publici si pe forum reteta cu imagini - imi poti trimite un PM si voi asocia eu la reteta respectiva discutia din forum cu imagini si implicit acestea vor fi afisate si in cartea de bucate ;) :flower:
Imagine

xanora
Bucatar Sef

Mesajde xanora » 30/05/2012 08:49

adica trbuie sa scriu i ca o data reteta pa cu pas pe forum? su pot sa ii dau copy /paste de unde am publicat-o? sincera sa fiu , nu prea le am cu blog-uriel :P , cred ca de aia sunt cam stangace :(

Înapoi la “Sugestii si reclamatii”