Propuneri modificare mod votare concurs

Aici puteti posta critici (sau laude) la adresa site-lui. De asemenea puteti face orice sugestie privitoare la ce ar trebui schimbat sau la ce ati fi interesat sa vedeti pe site.

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, Moderatori

black_sweet_crush
Bucatar

Mesajde black_sweet_crush » 17/08/2011 04:45

multumim :pup: . oricum am simtit virtual niste rigle peste palme de la Anca :P .
tot te invidiez pt piscina 8) :pup:

pupi
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde pupi » 17/08/2011 05:05

Thea ce fain se distreaza copii in bazinut.....ce bucurosi sant.....copilarie, unde esti??? :vis: :vis: :vis: :hug: :pup:

LORY
Bucatar de elita

Mesajde LORY » 17/08/2011 07:09

Zilele trecute am asistat uimita la acuzele aduse de domnul unqzz Anisoarei referitor la furtul de poza/reteta ,la corectitudine ...etc,etc
Astazi am descoperit ca una din retetele dumnealui este insotita de o poza ce nu-i apartine.Reteta este aceasta :

http://www.reteteculinare.ro/forum/disc ... mare-8171/

iar poza care nu-i apartine se gaseste aici :

http://www.roboppy.net/food/2007/06/gro ... salud.html

Domnule unqzz cum ramane cu intreaga pledoarie despre corectitudine? Tocmai dumneata care te bateati cu pumnul in piept ?...nu e frumos :rusine: :rusine:
Sper ca mesajul meu sa ramana si ca adminul sa ia masuri :flower:
"Prietenii sunt ingeri tacuti care ne pun pe picioare atunci cand aripile noastre uita cum sa zboare."

Bucataresele Vesele

anisoara67
Bucatar in devenire

Mesajde anisoara67 » 17/08/2011 11:41

Multumesc Lori :flower: pentru elucidarea adevarului despre cinstea intruchipata si m-as bucura tare mult daca citesc si doamnele care i-au sustinut acuzatiile si carora fotografiile mele le induceau dubii mari...mai ales cele cu prepararea :(
Intotdeauna minciuna are picioare scurte ,iar la ungz ,au fost foarte scurte :wink:
Mersi Lori :love: :flower:
anisoara

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 18/08/2011 07:29

PACAT ca actiunile astea politienesti au scopul de a face pe cite unul care greseste O DATA sa isi iasa din pepeni si apoi sa fie banat ca sa nu aib nici macar drept de replica !!!! si pe linga noi zilnic se plimba lupii imbracati in oi .

Nu era unqzz primul care a pus o poza care nu ii apartine, nici macar nu a SPUS undeva ca era poza lui, daca il intreba cineva ar fi spus de unde e poza, poate o stergea el si se termina frumos .. dar s-a vrut SCANDAL , aruncat cu noroi asa cum altii la vremea lor nu au avut pentru fapte mult mai ORIBIL( din seria chelul isi pune mina-n cap) . sI FORUMUL PUTE DE ATITEA EXEMPLE NEGATIVE , NUMAI CINE NU RE OCHI NU LE VEDE.

DECI se putea rezolva si fara scandal asa cum se rezolva de saptamini intregi prin stergere delicata si fara scandal a pozelor puse ( de ex.. de gabrielagaby) nici ei nu-i apartin acele poze, dar MILITIA forumului nu face nimic in acest sens,. Nu-i scandal, nu-i noroi , nu e nimeni banat ... nu ... doar se sterg discret poze .. nici macar nu este intrebata : poza aia iti apartine, de ce ai postat-o ??? dar uite ca una a scapat si troneaza pe forum .. la reteta de paste cu fasole , nici nu va dau limkul pentru ca o stiti cu TOTII , doar ati trecut fluierind pe linga ea asa cum ati trecut pe linga celelalte si v-ati multumit sa nu bagati in seama ca poza nu-i apartine fara alte comentarii de... oentru ca nu aveati nimic PERSONAL de impartit. Halal dreptate =)) =))

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 18/08/2011 08:30

Crista, dupa cum am spus si in mesaj, unqzz a fost banat nu pt poza aia, ci pentru un comentariu deplasat, pe care l-am sters (consideram ca nu e normal sa lasam pe site comentarii ca instiga la violenta - fizica si atitudini "smecheresti").

Motivul pentru care a fost banat il gasesti mentionat aici, inca de aseara:
http://www.reteteculinare.ro/forum/disc ... e-8171/10/

Daca vrei, iti pot pune la dispozitie mesajul respectiv, pentru a te convinge.

:flower: :flower: :flower:
Imagine

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 18/08/2011 08:50

Ideea e una singura daca i se atragea atentia sau daca acea poza era stearsa cu delicatete cum au fost sterse alte poze pe acest forum nu se ajungea la cuvinte scapate de sub control . De ce sa nu fim corecti si sa recunoastem si acest aspect .. Tu Adi stii la fel de bine ca mine ca unii sunt mai corecti =)) decit altii

black_sweet_crush
Bucatar

Mesajde black_sweet_crush » 18/08/2011 09:32

Aoleu, violenta fizica?Lory, ai fost amenintata ca primesti vreun polonic (de-ala virtual de la concurs) in cap? :P
Chiar, ar fi misto sa se dea ca premiu un polonic de-ala de-mi imaginam eu pana sa ma lumineze fetele: stralucitor si mumos si in caus sa aibe o steluta aurie cu RC (dupa cum a explicat Iulia odata, asta e ce mi-am imaginat eu =)) ). :vis: Zic si eu, poate se prinde :D .

crista
campion la gatit
campion  la  gatit

Mesajde crista » 18/08/2011 09:40

da ...frumos polonic desi tot ar fi fost unii care ar fi vrut serviciu de 24 sa manince si ei si tot neamul numai cu polonicu' ....

mergea si un sort cu un polonic desenat ... :party:

daca tot suntem la capitolul idei :hug:

black_sweet_crush
Bucatar

Mesajde black_sweet_crush » 18/08/2011 09:44

Crista, poate se prinde acuma cat sunt adminii pe felie :P .

Înapoi la “Sugestii si reclamatii”