Cafeneaua RC (39)

Discutii libere pe orice tema

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

adriana_stefan
Bucatar in devenire

Mesajde adriana_stefan » 22/09/2012 08:39

:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :pup: :pup: :pup: :pup:
Poti avea tot ce-ti doresti,trebuie doar sa vrei cu adevarat
MICHAEL NEIL

pupi
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde pupi » 23/09/2012 02:18

Adriana, iti doresc sa treaca timpul repede pana ajungi sa vii acasa intr-o micuta vacanta si sa te bucuri de fiecare clipa de cei tare dragi tie :hug: :hug: :pup: :pup:

alejoe
Bucatar de elita

Mesajde alejoe » 23/09/2012 10:50

dragele mele azi pregatesc eu cafeua va astept pe toate cu drag :cafea: :cafea: :cafea: duminica placuta :pup:
claudia

antoniah
Expert in arta culinara

Mesajde antoniah » 23/09/2012 08:36

Alejoe, servesc din cafeluta ta. :flower:

Va doresc tuturor o seara frumoasa!

adriana_stefan
Bucatar in devenire

Mesajde adriana_stefan » 24/09/2012 11:31

Multumesc pupĹ :hug: mĹ sa schĹmbat putĹn programul,vĹn pe 24 octombrĹe 10 zĹle.Offffffffffff abĹa astept sa vĹn putĹn sa-mĹ Ĺncarc baterĹĹle ca m-au cam lasat.Noroc cu netul asa pot sa-mĹ maĹ vad sĹ eu copĹĹ. :pup: :pup: :pup:

MICHAEL NEIL

d_dana_a
Bucatar de talie internationala

Mesajde d_dana_a » 24/09/2012 08:07

Buna seara :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Tot felul de bunatati ati pregatit :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: ...in lipsa mea :wink:
Timpul nu prea mai imi permite sa fiu asa de activa pe forum dar am sa incerc sa fiu prezenta si eu din cand in cand pe aici :wink:
Programul de lucru imi ocupa aproape toata ziua :(
Imi este foarte dor de voi :love: :love: :love: :love: :love:
Imi place sa gatesc...
Imagine

nicoleta64
Bucatar de talie internationala

Mesajde nicoleta64 » 25/09/2012 04:03

Adriana...ma bucur ca la locul de munca te simti bine....este important. :)
Hai ca peste o luna vii acasa...iti urez sa treaca repede ! :hug:

crista scrie:Nico sa tsapinesti sanatoasa cafetiera noua si la multe cafele de acum inaite !

Mersi! :) Sa speram ca v-a face multe cafele de acum incolo.....ultimul aparat a facut timp de 4 ani. :D

Dana_a ..cand poti ..noi te aspetam cu drag la o cafea pe RC!! :cafea: :hug:

..o zi buna tuturor!! :cafea: :hug: :flower:

pupi
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde pupi » 26/09/2012 06:52

Am venit si eu la cefenea...Danielutaaa, Antoniaaa, voi care ati fost mereu pe aici unde santeti acumaaa???

Nico, iti doresc mai multi ani de placere cu noul aparat de cafea decat cu cel vechi......am patit si noi la fel in anii trecuti cu aparatul de cafea......ma tot gandesc la serviciul ala fain al tau de cafea ...pe unde intru , caut din ochi ceva asemanator :P :hug: :pup:

Dana speram sa iti gasesti timp pentru noi, chiar asa putin dar totusi e bine decat deloc....spor la serviciu si te mai asteptam pe la noi :hug: :pup:
Aduc cafeluta acusica :clipocit: :D ...Imagine....sper sa ajunga pentru toata lumea :hug:

antoniah
Expert in arta culinara

Mesajde antoniah » 27/09/2012 12:11

pupi scrie:Am venit si eu la cefenea...Danielutaaa, Antoniaaa, voi care ati fost mereu pe aici unde santeti acumaaa???

Nico, iti doresc mai multi ani de placere cu noul aparat de cafea decat cu cel vechi......am patit si noi la fel in anii trecuti cu aparatul de cafea......ma tot gandesc la serviciul ala fain al tau de cafea ...pe unde intru , caut din ochi ceva asemanator :P :hug: :pup:

Dana speram sa iti gasesti timp pentru noi, chiar asa putin dar totusi e bine decat deloc....spor la serviciu si te mai asteptam pe la noi :hug: :pup:
Aduc cafeluta acusica :clipocit: :D ...Imagine....sper sa ajunga pentru toata lumea :hug:

Pupi am venit la cafeluta (astazi am ajuns mai tarziu). :hug: Este destul de tarziu aici pentru o cafeluta dar servim una decofeinizata. :)

Va doresc tuturor o zi frumoasa / o seara linistita (in functie de fusul orar). :hug:

adriana_stefan
Bucatar in devenire

Mesajde adriana_stefan » 27/09/2012 03:28

Fetelor am baut sÄą eu o cafeluta mÄąca pe aÄącÄą cu voÄą,sÄą v-am vazut toate retetele pe care le-atÄą facut,sunt delÄącÄąoase.ImÄą pare rau ca nu maÄą pot sa comentez la toate cacÄą trebuÄąe sa plec.Va pupÄąc,sunte-tÄą foarte bune :hug: :hug: :hug: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower:

MICHAEL NEIL

Înapoi la “Zona libera”