Cafeneaua RC (39)

Discutii libere pe orice tema

Moderatori: miha1950, Nally, adi, maria MIHULESCU, kia, adinush, octavian, Moderatori

antoniah
Expert in arta culinara

Mesajde antoniah » 27/09/2012 05:10

Adriana, ma bucur cand gasesc vesti de la tine aici la cafenea, semn ca esti bine. Ma bucur de asemenea ca te intorci in curand acasa la ai tai care te asteapta cu siguranta cu multa nerabdare.

Iti multumesc ca servesti alaturi de noi cafeluta ori de cate ori ai timp.

Iti doresc sa implinesti tot ceea ce ti-ai propus! Mult succes! :flower: :flower: :flower:

Dani mi-e dor de cafelutele frumoase pe care le aduci de obicei. :)

Va doresc tuturor o zi / o seara frumoasa!

pupi
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde pupi » 27/09/2012 05:53

Adriana, ma bucur sa te vad din cand in cand pe aici...putina destindere si putina discutie amicala chiar daca e virtuala, poate iti mai taie cumva , putin, dorul de casa.....sper sa treaca repede timpul care a mai ramas si sa te intorci la cei dragi( chiar daca e o mica vacanta). :hug:

Antonia, am venit si eu la cafeluta.....oare ce e cu Danieluta?....asa brusc a disparut de pe aici.....am sa o sun azi sa vad daca e bine( imi lipsesc si mie cafelutele ei si compania ei ) :hug: :hug: :pup: :pup:

Danieluta
Expert in arta culinara

Mesajde Danieluta » 27/09/2012 06:12

Dragele mele,imi cer scuze pentru absenta,dar mi(ni)s-a stricat pc-ul(simbata)si abea ieri a fost T liber si am mers sa cumparam unul nou... :x In ultimii 5 ani am schimbat 4 pc-uri... :badday: Partea buna este ca mi-am(ne-am)cumparat si mobil nou si acum am net la el,deci pot accesa RC-ul si de pe mobil...:wink:

Acum servesc aici :cafea: -luta ca tare mi-a fost dor de ea si de voi toate :!:
Ultima oară modificat 27/09/2012 09:41 de către Danieluta, modificat 1 dată în total.

pupi
campion la gatit
campion la gatit

Mesajde pupi » 27/09/2012 06:28

Ma bucur sa te vad pe aici din nou....chiar imi faceam probleme ce e cu tine....imi propusesem sa te sun azi sa vad daca esti ok.....ma bucur sa te vad inapoi :hug: :hug: :pup: :pup: ...te servesc cu o cafeluta( nu e asa prezentabila ca a ta , dar e buna :peace: :cafea: :cafea: ) :hug: :pup:

nicoleta64
Bucatar de talie internationala

Mesajde nicoleta64 » 27/09/2012 06:34

Danieluta scrie:Dragele mele,imi cer scuze pentru absenta,dar mi(ni)s-a stricat pc-ul(simbata)si abea ieri a avut T liber si am mers sa cumparam unul nou... :x In ultimii 5 ani am schimbat 4 pc-uri... :badday: Partea buna este ca mi-am(ne-am)cumparat si mobil nou si acum am net la el,deci pot accesa RC-ul de pe mobil... :peace:
Practic,ieri a venit Mos Niculae cu "cadourile"... :)

Acum servesc aici :cafea: -luta ca tare mi-a fost dor de ea si de voi toate :!:

Sa stapanesti sanatoasa pc-ul si mobilul! Si noua ne era dor de cafelutele tale! :cafea: :hug:

Danieluta
Expert in arta culinara

Mesajde Danieluta » 27/09/2012 07:43

Antonia,Pupi,Nico... :hug: :pup: :hug: :pup: :hug: :pup:

adriana_stefan
Bucatar in devenire

Mesajde adriana_stefan » 28/09/2012 01:25

AntonĹa,PupĹ daca atĹ stĹĹ cat ma bucur sa vorbesc cu voĹ :hug: :hug: ma sĹmt ca acasa, aceste cateva mĹnute care Ĺntru sa vad ce maĹ facetĹ voĹ! :pup: :pup:
ChÄąar daca este vÄąrtual ma sÄąmt alaturÄą de voÄą.Va pup sÄą chÄąar va Äąubesc!!! :pup: :pup: :pup: :hug: :hug:
Poti avea tot ce-ti doresti,trebuie doar sa vrei cu adevarat
MICHAEL NEIL

antoniah
Expert in arta culinara

Mesajde antoniah » 28/09/2012 04:28

Servesc o cafeluta alaturi de voi (am adus si cate o ciocolatica). :flower:

Dani draga mea :hug: sa stapaniti sanatosi toate lucrurile noi pe care le-ati cumparat. Sa va bucurati de ele!

Adriana si noi ne bucuram de fiecare data cand avem vesti de la tine. Ma bucur ca esti bine si in scurt timp te intorci la familia ta.:flower:

Va doresc tuturor o zi / o seara frumoasa!
Fişiere ataşate
DSCN7476.JPG
DSCN7476.JPG (109.69 KiB) Vizualizat de 1480 ori

Danieluta
Expert in arta culinara

Mesajde Danieluta » 28/09/2012 06:15

Antonia,m-am servit si eu din cafeluta ta caci tare bine arata... :roll:

Il alta ordine de idei,asa cum am scris mai sus,ne-am cumparat si un PC nou,dar problema este ca ma uit la el ca mitza-n calendar... =)) Este de la Apple(iMac)si este total diferit cu ce eram obisnuita pina acum(Microsoft-Windows)... :? Trebuie sa-i dau de cap,pina atunci doar o sa scriu caci nu stiu ce si cum e cu pozele... :?: :blushing: Dar am sa invat... :wink:

Va doresc o zi/seara frumoasa... :flower: :flower: :flower:

adi
RC Admin
RC Admin

Mesajde adi » 28/09/2012 08:05

Vin si eu pe fuga la un ceiutz :hug: :hug: :hug: :flower: Am o perioada foarte aglomerata si desi apuc sa citesc ce se mai scrie la cafenea, nu mai reusesc sa mai si intru in vorba :bum: Un weekend superb! :hug: :hug: :hug: :flower:

Înapoi la “Zona libera”